5 października 2014

Pierwsze urodziny

Jak dziecko we mgle, które chciałoby a boi się stawiam pierwszy krok. Serce łomocze, nogi drżą. Chwyciłaś mnie mocno za rękę, przetarłaś zamglone okulary, dodałaś otuchy i poprowadziłaś w nieznany świat. Oswoiłaś go dla mnie, już wiem, że nikt mnie tu nie zje. Binko, dziękuję za Twą pomoc, rady i rekomendację.
Dziś mam już 1 rok, chodzę całkiem pewnym krokiem, choć wciąż zerkam w Twoją stronę.
Dziękuję też wszystkim, którzy mnie odwiedzają. Dzięki WAM gęba mi się śmieje, mam nowe pomysły i ochotę na szykowanie kolejnych dań i zabieranie Was w nowe miejsca. Wzruszam się czytając ( lub dowiadując się), że zachęcam do gotowania. To najwspanialszy komplement!
Z okazji moich urodzin życzę WAM kulinarnych uniesień i wspaniałych podróży!
Dla siebie mam w prezencie doskonałość w czystej postaci czyli duży makaronik od Pierr'a Hermé z różanym nadzieniem i malinami :))
BLOG


8 komentarzy:

 1. No to gratulacje i sto lat kochany BLOGU! ;) Pomogłeś mi i dzięki Tobie coraz częściej zaglądam do kuchni ;) A Twoja właścicielka niech gotuje dalej tak wspaniale jak do tej pory ;) Wszystkiego dobrego na dalsze lata! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat dla bloga i gratulacje dla Ciebie, że odnajdujesz się blogosferze :) Oby więcej cudnych przepisów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super, uwielbiam 3zdania :D cały czas inspirują!
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. 100 lat 100 lat!!!! Gratulacje dla Ciebie i Blogaska! Mam życzenia aby blog się rozwijał i dalej inspirował stworzenia mniej i bardziej kulinarne;) Ze swojej strony dodam tylko że uwielbiam tu zaglądać i po przepisy i po dawkę pozytywnej energii i po to by poczytać o ciekawych miejscach i podróżach (za te ostatnie szczególnie dziękuję)! Uściski**

  OdpowiedzUsuń
 5. 100 lat! Francuskie tartaletki i wspomnienia o pierwszej mojej pracy w szkole - kiedy to wyzwanie stanęło na mojej drodze, zawsze będą łączyły się z Autorką jubilata. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego najlepszego i powodzenia na następny rok!:)
  ps. z chęcią bym spróbowała taki oryginalny makaronik:)

  OdpowiedzUsuń
 7. oby nie zabraklo checi by tutaj byc :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego najlepszego, cieszę się, że mogłam być przy Twoich narodzinach ♥

  OdpowiedzUsuń